ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС – ЗАХИСТ (ІІ) ОБЛАСНОГО ЕТАПУ НАУКОВО – ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ 2024
![Post-img](https://demidovolicey.eddy.school/wp-content/uploads/sites/1631/2024/03/yzobrazhenye_viber_2024-03-04_10-59-29-099.jpg)
Вітаємо учня Демидівського ліцею Березівської міської ради з перемогою у творчому Всеукраїнському конкурсі-захисті ІІ (обласного) етапі науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2024 року
Учень 9-го класу Демидівського ліцею Березівської міської ради Маслаган Микита Юрійович став призером, посів ІІІ місце у обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України.
Учень підготував науково-дослідницьку роботу в секції «Прикладна математика» на тему: «Односторонні поверхні. Стрічка Мебіуса – загадка сучасності» .
Підготували призера вчителька математики Демидівського ліцею
Дубініна Марія Федорівна та директор КЗ «Березівський міський ЦДЮТ» Клепанчук Тетяна Вікторівна.Щиро вітаємо учня та наставниць з гідним представленням Березівскої громади у науковій сфері.
![](https://demidovolicey.eddy.school/wp-content/uploads/sites/1631/2024/03/yzobrazhenye_viber_2024-03-04_10-59-11-403-460x613.jpg)
![](https://demidovolicey.eddy.school/wp-content/uploads/sites/1631/2024/03/0-02-05-860edfe9511bacc87a35afe1d8b2a7b32a0f7e8afb8fc7ea4c078fe7e86e4ad8_c5913b3a65e1b322-460x613.jpg)
![](https://demidovolicey.eddy.school/wp-content/uploads/sites/1631/2024/03/yzobrazhenye_viber_2024-03-04_10-59-11-403-460x613.jpg)