МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ
![Post-img](https://demidovolicey.eddy.school/wp-content/uploads/sites/1631/2024/02/417519711_2418019858586216_8223015133277131965_n-1.jpg)
Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови.
Мова – одне з найцінніших надбань, які створили й залишили наші попередники. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається наш народ.
Сьогодні ми є свідками відродження української мови. Вона заграла усіма барвами мелодійного українського слова в освітніх закладах, на вулицях міст і сіл. Люблячи і вивчаючи рідну мову, учні виявляють свідоме бажання бути гідними громадянами своєї держави.
З нагоди цього свята вчителі початкових класів провели тематичні уроки, на яких познайомили дітей з історією виникнення рідної мови та провели інтелектуальні змагання “Знавці рідної мови
.
![](https://demidovolicey.eddy.school/wp-content/uploads/sites/1631/2024/02/420398823_2418019568586245_1987196818624833119_n-460x345.jpg)
![](https://demidovolicey.eddy.school/wp-content/uploads/sites/1631/2024/02/414569487_2418019741919561_8186290216406443588_n-460x613.jpg)
![](https://demidovolicey.eddy.school/wp-content/uploads/sites/1631/2024/02/417434208_2418019651919570_3351729756172468572_n-460x345.jpg)
![](https://demidovolicey.eddy.school/wp-content/uploads/sites/1631/2024/02/417438347_2418019841919551_3452341031302875365_n-460x345.jpg)
![](https://demidovolicey.eddy.school/wp-content/uploads/sites/1631/2024/02/417439029_2418019565252912_1663257113336278426_n-460x345.jpg)
![](https://demidovolicey.eddy.school/wp-content/uploads/sites/1631/2024/02/417445365_2418019745252894_5224842006139756327_n-460x346.jpg)
![](https://demidovolicey.eddy.school/wp-content/uploads/sites/1631/2024/02/417513754_2418019758586226_7656135400822736806_n-460x345.jpg)
![](https://demidovolicey.eddy.school/wp-content/uploads/sites/1631/2024/02/417519711_2418019858586216_8223015133277131965_n-460x345.jpg)
![](https://demidovolicey.eddy.school/wp-content/uploads/sites/1631/2024/02/417533462_2418019655252903_7838049224501596362_n-460x346.jpg)
![](https://demidovolicey.eddy.school/wp-content/uploads/sites/1631/2024/02/417553059_2418019648586237_3242973245847424872_n-460x345.jpg)
![](https://demidovolicey.eddy.school/wp-content/uploads/sites/1631/2024/02/417691759_2418019561919579_3254919182979814479_n-460x345.jpg)
![](https://demidovolicey.eddy.school/wp-content/uploads/sites/1631/2024/02/418834192_2418019845252884_5736540815476471057_n-460x345.jpg)
![](https://demidovolicey.eddy.school/wp-content/uploads/sites/1631/2024/02/420398823_2418019568586245_1987196818624833119_n-460x345.jpg)