День Соборності України
![Post-img](https://demidovolicey.eddy.school/wp-content/uploads/sites/1631/2024/02/421387045_2397493137305555_6444433479313757055_n-2.jpg)
Українська мрія – єдність, свобода та незалежність. Серед знаменних дат календаря 22 січня – дата, яка здійснила віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України. Вона стала датою проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР, а з грудня 2011 року святкується як День Соборності та Свободи України.
З нагоди цього свята у Демидівському ліцеї було проведено низку заходів з національно-патріотичним ухилом.
![](https://demidovolicey.eddy.school/wp-content/uploads/sites/1631/2024/02/422134251_2397493103972225_7837717738300459461_n-1-1-460x613.jpg)
![](https://demidovolicey.eddy.school/wp-content/uploads/sites/1631/2024/02/420648586_2397493203972215_5602175696994701172_n-1-460x345.jpg)
![](https://demidovolicey.eddy.school/wp-content/uploads/sites/1631/2024/02/421246408_2397493043972231_6998500381303339564_n-2-460x611.jpg)
![](https://demidovolicey.eddy.school/wp-content/uploads/sites/1631/2024/02/421256584_2397493040638898_1567922983612955094_n-1-460x346.jpg)
![](https://demidovolicey.eddy.school/wp-content/uploads/sites/1631/2024/02/421384963_2397493030638899_3436535286821384023_n-1-460x346.jpg)
![](https://demidovolicey.eddy.school/wp-content/uploads/sites/1631/2024/02/421387045_2397493137305555_6444433479313757055_n-2-460x345.jpg)
![](https://demidovolicey.eddy.school/wp-content/uploads/sites/1631/2024/02/421388295_2397493247305544_3376340599023389861_n-1-460x345.jpg)
![](https://demidovolicey.eddy.school/wp-content/uploads/sites/1631/2024/02/422134251_2397493103972225_7837717738300459461_n-1-1-460x613.jpg)