16 днів проти насильства
![Post-img](https://demidovolicey.eddy.school/wp-content/uploads/sites/1631/2024/02/408079564_2367621286959407_1388258603877600559_n.jpg)
В рамках Міжнародної акції “16 днів проти насильства” у Демидівському ліцеї було проведено виховну бесіду “Ми проти насильства” та флешмоб з помаранчевими кульками “Стоп!” насильству! та виставка робіт учнів 4 і 3 кл.«Світ без насилля очима дітей»
Завдання виставки – показати очима дітей контраст між гармонією та дисгармонією, пов’язаний з насильством, щоб привернути увагу громадськості до цієї проблеми та застерегти майбутнє покоління від небезпеки. Питання профілактики насильства є вкрай важливим саме серед підростаючого покоління. Адже у майбутньому сьогоднішні діти це видатні політики, державні діячі, поети, письменники, науковці, учителі, лікарі, педагоги тощо.
Якщо говорити мовою малюнків, то діти мріють, щоб люди любили, дбали й не кривдили один одного. Їхній світ – світ без насильства, сповнений тепла, позитиву, справжніх почуттів, і завдання дорослих – реалізувати дитячі мрії.