Національний тиждень читання
![Post-img](https://demidovolicey.eddy.school/wp-content/uploads/sites/1631/2024/02/409441523_2367587583629444_3828985734207396213_n.jpg)
З 4-го по 10-те грудня учні Демидівського ліцею долучилися до Всеукраїнської інформативно-просвітницької акції “Національний тиждень читання”,мета якої – консолідувати українське суспільство навколо читання як тренду.
Насправді в наш час люди читають дуже багато – незліченні повідомлення, стрічка новин нон-стоп, улюблені блоги в Інтернеті… Але книги ніщо не замінить.
![](https://demidovolicey.eddy.school/wp-content/uploads/sites/1631/2024/02/409181946_2367587256962810_5106667458926134664_n-460x613.jpg)
![](https://demidovolicey.eddy.school/wp-content/uploads/sites/1631/2024/02/409441523_2367587583629444_3828985734207396213_n-460x611.jpg)
![](https://demidovolicey.eddy.school/wp-content/uploads/sites/1631/2024/02/409442215_2367586963629506_1008375138469500142_n-460x946.jpg)
![](https://demidovolicey.eddy.school/wp-content/uploads/sites/1631/2024/02/409443770_2367587353629467_7915845353874918495_n-460x345.jpg)
![](https://demidovolicey.eddy.school/wp-content/uploads/sites/1631/2024/02/409443787_2367587573629445_8607379393728725027_n-460x345.jpg)
![](https://demidovolicey.eddy.school/wp-content/uploads/sites/1631/2024/02/409447128_2367587253629477_2334172088670385669_n-460x613.jpg)
![](https://demidovolicey.eddy.school/wp-content/uploads/sites/1631/2024/02/409447719_2367587096962826_8676294009424660394_n-460x613.jpg)
![](https://demidovolicey.eddy.school/wp-content/uploads/sites/1631/2024/02/409448280_2367587346962801_3428900280039856928_n-460x613.jpg)
![](https://demidovolicey.eddy.school/wp-content/uploads/sites/1631/2024/02/409449034_2367587303629472_574331932290412382_n-460x613.jpg)
![](https://demidovolicey.eddy.school/wp-content/uploads/sites/1631/2024/02/409449361_2367587150296154_8195215473917404808_n-460x329.jpg)
![](https://demidovolicey.eddy.school/wp-content/uploads/sites/1631/2024/02/409453738_2367587123629490_8095329237550845181_n-460x613.jpg)
![](https://demidovolicey.eddy.school/wp-content/uploads/sites/1631/2024/02/409453877_2367587420296127_6167472900780935763_n-460x611.jpg)
![](https://demidovolicey.eddy.school/wp-content/uploads/sites/1631/2024/02/409482904_2367586993629503_763438644546188024_n-460x345.jpg)
![](https://demidovolicey.eddy.school/wp-content/uploads/sites/1631/2024/02/409492243_2367586956962840_5752354398162646011_n-460x666.jpg)
![](https://demidovolicey.eddy.school/wp-content/uploads/sites/1631/2024/02/409514651_2367587403629462_5511331396509441906_n-460x611.jpg)
![](https://demidovolicey.eddy.school/wp-content/uploads/sites/1631/2024/02/409518049_2367586960296173_3573576439111099414_n-460x224.jpg)
![](https://demidovolicey.eddy.school/wp-content/uploads/sites/1631/2024/02/409541744_2367587210296148_5874582924853396226_n-460x613.jpg)