1 Вересня – День Знань
![Post-img](https://demidovolicey.eddy.school/wp-content/uploads/sites/1631/2024/02/369794395_2305331333188403_5677808896379474761_n.jpg)
![](https://demidovolicey.eddy.school/wp-content/uploads/sites/1631/2023/09/369725447_2305331529855050_2529933140195697884_n-460x345.jpg)
![](https://demidovolicey.eddy.school/wp-content/uploads/sites/1631/2023/09/369727927_2305331339855069_1717156726005521607_n-460x345.jpg)
![](https://demidovolicey.eddy.school/wp-content/uploads/sites/1631/2023/09/369794395_2305331333188403_5677808896379474761_n-460x345.jpg)
![](https://demidovolicey.eddy.school/wp-content/uploads/sites/1631/2023/09/369794395_2305331333188403_5677808896379474761_n-1-460x345.jpg)
![](https://demidovolicey.eddy.school/wp-content/uploads/sites/1631/2023/09/369737872_2305331593188377_7092443740896519427_n-460x345.jpg)
![](https://demidovolicey.eddy.school/wp-content/uploads/sites/1631/2023/09/369790742_2305331576521712_1509833665839169312_n-460x345.jpg)
Ось і настало 1 вересня – час повертатися до школи.
Вітаємо усіх причетних до цього свята! Бажаємо усім школярам, студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.
Учися, дій, мрій, працюй, старайся, вір і перемагай!
Батькам, вчителям бажаємо, щоб цей навчальний рік пройшов залишаючи за собою лише добрі спогади. Нехай здоров’я і нерви не підведуть. Нехай в душі завжди живе радість і гордість за Ваших дітей, учнів. Добробуту в родинах, успіху в роботі, миру та омріяної перемоги! СЛАВА УКРАЇНІ!